akcie - Zvolenská sedmička združenie výtvarných umelcov Zvolena

akcie

Ateliér pod nosom 2019

Pod holým nebom sa konal plenér Zvolenskej 7 – ZV-podujatia – Sme online 24 hodín denne

Aj v mesiaci august sa nájdu tradičné podujatia, ktoré sa už za xy rokov dobre etablovali a majú svojich priaznivcov, ktorí im prídu každoročne nazrieť do kuchyne. A o jednom takom tradičnom podujatí si teraz pár viet napíšeme.
Reč je o podujatí Ateliér pod nosom, počas ktorého svoje umenie prezentovali členovia združenia výtvarných umelcov, ktorí si hovoria Zvolenská 7. Na záver tradične zahrala a zaspievala jedna kapelka.
Aj tento rok v piatok 2.8.2019 si pri fontáne svoje nádobičko rozložili veľkí umelci a až do neskorého večera prezentovali a to doslova online svoj kumšt a obrovský talent.
Za tých niekoľko hodín prešlo pomedzi nich nespočetné množstvo zvedavcov, ktorí sa pristavili, poobzerali, porozprávali sa navzájom, ba i zapózovali pre ďalší zrod umeleckého diela.
Tak, ako som v úvode spomínal, k záveru prišla zahrať aj kapelka a tentoraz až zo Šurian pod názvom Dlhá doba. Jej skoršie hranie, nakoľko bola obava, že by mohlo začať pršať uviedol Martin Mázor a potom už táto 4-členná kapelka zahrala väčšinou svoje vlastné skladby.


Kontakt

Peter PETRINEC: 0903 395 359
Ivan GERTLI: 0905 498 952
Martina MAJCHEROVÁ: 0911 438 509
E-mail: zv7@zvolenskasedmicka.sk

 
 

Napíšte nám

Môžete nám napísať aj prostredníctvom jednoduchého kontaktného formulára:

KONTAKTNÝ FORMULÁR

  Update cookies preferences